Partnerzy

PROJEKT DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW PROGRAMU GRANTOWEGO LIGII ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU


PATRONAT MERYTORYCZNY

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi. LOB tworzy sieć organizacji studenckich i grupa liderów – studentów – ambasadorów odpowiedzialności w lokalnych środowiskach.
PATRONAT HONOROWY

Wydział Ekonomiczny UMCS. W 1963 roku Senat UMCS podjął uchwałę postulującą zorganizowanie Wydziału Ekonomicznego. Formalną decyzję w tej sprawie podjął Minister Szkolnictwa Wyższego, zarządzeniem z 15 lutego 1965 roku. Wydział Ekonomiczny powstał jako piąty w strukturze organizacyjnej UMCS.

Obecnie Wydział prowadzi 3 kierunki: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie na dwóch stopniach. W trybie stacjonarnym i zaocznym studiuje tu z pasją kilka tysięcy młodych ludzi. WE UMCS to młodzi ludzie z wieloma pasjami, działacze organizacji studenckich i przyjazna kadra naukowa.


PKPP Lewiatan skupia w związkach regionalnych i branżowych ponad 3500 firm zatrudniających w sumie ponad 600 tys. osób. Jest członkiem Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych. Należy do organizacji BUSINESSEUROPE - będącej reprezentantem interesów przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej,  Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE. 

Skutecznie zabiegamy o lepsze prawo dla polskich przedsiębiorców, dbamy o ich wizerunek. Monitorujemy bariery dla przedsiębiorczości i przygotowujemy własną ekspertyzę makroekonomiczną. Dlaczego warto zostać naszym członkiem i jakie korzyści wynikają ze wspólnego głosu polskich przedsiębiorców? Przekonaj się sam!


Krzysztof Żuk wybrany na Prezydenta Miasta Lublin w grudniu 2010 roku. W II turze wyborów prezydenckich, która odbyła się 05.12.2010 r. uzyskał 54,65% poparcia wyborców.

Krzysztof Żuk, urodził się w 1957 roku w Krasnymstawie, jest doktorem nauk ekonomicznych, pracownik naukowo-dydaktyczny na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej i w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Od 1996 r. był dyrektorem Delegatury Ministra Skarbu Państwa w Lublinie, współpracował z Instytutem Badań nad Gospodarką Rynkową przy projektach badawczych dotyczących restrukturyzacji i prywatyzacji gospodarki komunalnej, koordynował realizację programów pomocowych UE wdrożonych przez Ministerstwo Skarbu Państwa dla przedsiębiorstw komunalnych. W 2005 r. został członkiem Komisji Ekonomii i Zarządzania Oddziału PAN w Lublinie oraz członkiem Resortowej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Ministrze Skarbu Państwa, uczestniczył także w pracach Rady Konsultacyjnej ds. Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego. W latach 2007 - 2009 Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa. Będąc Przewodniczącym Rady Miasta Świdnik w latach 1990 - 1996 oraz Zastępcą Prezydenta Miasta Lublin w latach 2006 - 2007, zdobył doświadczenia w samorządzie terytorialnym. Odbył szereg kursów i szkoleń, m. in. w zakresie zarządzania funduszami strukturalnymi, zarządzania projektami kontroli wewnętrznej, restrukturyzacji przedsiębiorstw, zarządzania strategicznego w administracji.
PARTNERZY FINANSOWI
Sponsor strategiczny

Home Broker jest największym w Polsce doradcą na rynku nieruchomości. Za pośrednictwem Home Broker można kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość, w zależności od swoich potrzeb i oczekiwań, a także uzyskać na nią kredyt. Home Broker świadczy unikalną na polskim rynku zintegrowaną usługę doradztwa związanego z zakupem nieruchomości. Każdy klient od samego początku obsługiwany jest przez dwóch doradców – finansowego oraz specjalistę ds. rynku nieruchomości, których wiedza przenika się i uzupełnia. W ofercie dostępne są także dedykowane produkty finansowe przeznaczone na potrzeby uczestników rynku nieruchomości.Sponsorzy wspierający

Bank BGŻ jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat zajmującym miejsce w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej.

Mocną stroną banku, jest zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych. Rozwijając współpracę ze swoimi partnerami społecznymi, staje się dla nich zaufanym i pewnym partnerem. BGŻ wspiera i propaguje przedsięwzięcia o charakterze długofalowym.

Bank BGŻ, od lat konsekwentnie angażuje się we wspieranie działalności organizacji charytatywnych i proedukacyjnych, angażuje się w inicjatywy społecznie użyteczne. W sposób szczególny, bo poprzez autorski program „Klasa BGŻ”, swoje działania adresuje do zdolnych, ambitnych, otwartych na świat młodych ludzi, którzy borykając się z przeciwnościami życia codziennego wykazują ponadprzeciętny talent i pasję intelektualną. Bank dysponuje siecią ponad 350 oddziałów.


Bar restauracyjny mieszczący się na niskim parterze Wydziału Humanistycznego UMCS. Bar słynie z rewelacyjnych surówek i dań obiadowych. Od lat jej właścicielka wspiera różnego rodzaju akcje studenckie i jest otwarta na studentów. W Barze panuje miła atmosfera. Zapraszamy do baru Bazylia, Wydział Humanistyczny UMCS, Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5


Czy zauważyłeś, że chociaż swoją przygodę z językiem angielskim zacząłeś miesiące lub nawet lata temu, to nadal bariera językowa jest dla Ciebie nie do pokonania? Jak zachowujesz się w sytuacji, gdy na ulicy podchodzi do Ciebie obcokrajowiec i pyta o najbliższy bankomat czy autobus? Jak często chcesz coś powiedzieć i nie wiesz jakich słów użyć, a przecież znasz ich tak wiele. Czy serce bije Ci wtedy mocniej a strach przed zrobieniem błędu odbiera mowę? Poznaj skuteczną i efektywną metodę nauki języka angielskiego Speak Your Mind, która pozwoli ci przełamać barierę językową i nauczy swobodnej komunikacji!

Ucz się angielskiego prosto, szybko i przyjemnie!!!
Niektórzy ludzie lubią uczyć się angielskiego.......
Większość ludzi chce mówić po angielsku!!!
To właśnie gwarantuje Ci metoda SpeakYourMind!
 PARTNERZY MERYTORYCZNI

Akademia Rozwoju Biznesu prowadzi interaktywne warsztaty dla firm oraz osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Nie jest jeszcze największą firmą w branży, dlatego staramy się bardziej. Ich pasją jest przekraczanie Twoich oczekiwań. Wciąż się jej członkowie doskonalą. Uważają, że naszym obowiązkiem jest ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów. Koncentruje się na dostarczeniu maksymalnych korzyści dla współpracujących z nami firm i osób, które biorą udział w naszych warsztatach.


Fundacja Kronenberga powstała w 125. rocznicę otwarcia Banku Handlowego w Warszawie S.A. Za jej pośrednictwem Citi Handlowy realizuje największe w kraju  ogólnopolskie i lokalne programy będące wyrazem społecznej odpowiedzialności Banku. Fundacja wspiera działania na rzecz dobra publicznego w zakresie edukacji i rozwoju lokalnego.


W IBM, nasze zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu obejmuje każdy aspekt działalności firmy, począwszy od programów oszczędzania energii, poprzez tworzenie godnych, bezpiecznych warunków pracy, po współpracę z naszymi dostawcami na rzecz zrównoważonego rozwoju światowych rynków. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się kwestią ochrony środowiska naturalnego, czy rozwoju edukacji wykorzystujemy to, w czym jesteśmy najlepsi - nowoczesne technologie.


Telekomunikacja Polska. Operator telekomunikacyjny, były monopolista, a obecnie dominujący dostawca telefonii stacjonarnej w Polsce. Jeden z największych w Polsce dostawców Internetu (ISP). Właściciel PTK Centertel Sp. z o.o., operatora telefonii komórkowej Orange.

 
PARTNERZY MEDIALNI